Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

משרד רואה חשבון בירושלים – מומלץ

כספי דואק וקורן

כספי דואק וקורן הם משרד רואה חשבון בירושלים שאנשים רבים מתושבי הבירה ממליץ עליו. החברה ידועה בשל הסיוע הרב שלה לעסקים קטנים ולאנשים פרטיים שלא מבינים כל כך בעסקים.

שירותים נוספים

מעבר לסיוע הם גם מעניקים יעוץ מקצועי בכל הקשור לפתיחה ותכנון עסקים, יעוץ אסטרטגי, בקרה פיננסית והתנהלות כספית וגם תכנון מס נכון.

מעבר לידע המקצועי, מדובר באנשים נהדרים שיודעים להעניק אזן קשבת לכל אחד, לתת יחס אישי ואדיב לאנשים שבדרך כלל לא זוכים ליחס דומה והכי חשוב – יחס שווה לכולם, בלי הבדלי דת, גזע או מין.

ביקורת פנימית וחקירתית

משרד רואה חשבון בירושלים כספי דואק וקורן ידועים גם בעבודתם בתחום הביקורת הפנימית. חברות רבות לעתים קרובות מסתבכות כאשר אחד מהעובדים כושל ומדווח דיווחים לא מדויקים למס הכנסה וכתוצאה מכך החברה עלולה לקבל קנס או גרוע מכך, לפשוט רגל. אם יש חשש לצרות כדאי לפנות לכספי דואק וקורן שיפתרו לכם את הבעיות עם ביקורת פנימית וחקירתית.

חשבות

עוד תחום שהמשרד מצליח בו הוא תחום החשבות. אם המשרד שלכם אינו גדול מספיק כדי להעסיק מנהל כספים ומישהו שאחראי על תזרים המזומנים, הרי שבכספי דואק וקורן ישמחו לעמוד לשירותכם גם בתחום זה.

שירות נהדר ללקוח

משרד רואה חשבון בירושלים כספי דואק וקורן מעניקים סיוע לכל הלקוחות שלכם בכל שעות היממה ואף מחוץ לשעות העבודה, במידה ומדובר במקרה חירום. הם מוכיחים שאין דבר שחשוב להם יותר מאשר הלקוח.

אם גם אתם צריכים יעוץ פיננסי או סיוע בהגשת דו"ח, צרו קשר ב 02-5669399.