Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

משרד רואה חשבון בירושלים

משרד רואה חשבון בירושלים

ייעוץ וליווי מקצועי של רואה חשבון, הוא מרכיב הכרחי בהצלחתו של כל בית עסק, בין אם מדובר בעסק קטן המונה מספר אנשים בודדים ובין אם מדובר בחברה גדולה, המעסיקה עשרות ומאות עובדים. תפקידו של משרד רואה חשבון בירושלים, הוא לסייע בניהול הכלכלי של העסק, על כל המשתמע מכך, למשל:

  • הכנת תשקיף פיננסי: בדיקת המצב הנוכחי של העסק ועל פיו, בניית תכנית עסקית, להגדלת הרווחים וצמצום ההוצאות.
  • ייעוץ מס: טיפול בכל הנוגע לנושא מיסים – תכנון מס, מתי לשלם את המיסים ואיך, ייצוג בפני הרשויות ועוד.
  • התייעלות: רואה החשבון נמצא תמיד עם יד על הדופק, לגבי דרכים שונות לייעל את תפעול העסק, למשל, על ידי החלפת הציוד, העסקת עובדים או צמצום בכמויות העובדים, הכשרות וכיו"ב.

כאשר אתם מחפשים משרד רואה חשבון בירושלים, עליכם לתת את הדעת, ראשית לכל, למומחיותו המקצועית של המשרד ולניסיונו, שהרי אם הנכם זקוקים לייעוץ בנושא של מיזוגים ורכישות, לא תוכלו לפנות לכל משרד רואי חשבון, אלא למשרדים המתמחים בייעוץ בתחום זה. אם קיבלתם המלצה על משרד רואה חשבון, מקולגה, קרוב משפחה או חבר, הרי שאתם כבר בכיוון הנכון.

וודאו כי רואה החשבון עמו נפגשתם, הוא זה אשר יטפל בכם, משום שאם פניתם לפירמה גדולה, ייתכן מאוד שהטיפול בכם, יימסר לרואה חשבון אחר המועסק בפירמה. למותר לציין, כי עליכם לברר מהו שכר הטרחה המקובל בתחום, כדי שתדעו כי הצעת שכר הטרחה שניתנה לכם, היא הוגנת וסבירה.