Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

משרד רואי חשבון בירושלים – CDK

כספי דואק קורן ושות' הוא משרד רואי חשבון בירושלים שדוגל בשירות מקצועי ואדיב לכל מגוון לקוחותיו. המשרד ידוע בתור אחד מהמשרדים המובילים בעיר הבירה.

ראיית חשבון זהו מקצוע עתיק יומין. תמיד היה מי שידע לעבוד עם הידיים ואחרים הצטיינו בעבודה עם הראש. ראיית חשבון נכללת בקטגוריה השנייה.

אבל בלי אלה שיודעים לעבוד עם הראש אותם אחרים – עובדי הכפיים, לא יצליחו לעולם. תפקידו של רואה החשבון מוכר וידוע אך לעתים לא מוערך מספיק.

משרד רואי חשבון בירושלים כספי דואק וקורן אחראיים בין היתר לוודא שהרווחים המדווחים שלכם מדויקים. אנשים רבים לא מודעים לעובדה זו, אך רואה חשבון לפעמים מסוגל למצוא טעויות בניהול החשבונות של עסק מסוים שיכלו לגרום לעסק לפשיטת רגל או ליותר גרוע מזה.

זו עובדה שיותר אנשים בירושלים פונים למשרד רואי חשבון כספי דואק קורן מלמשרדים אחרים מכיוון שכספי דואק וקורן זהו משרד מסביר פנים שנותן יחס חם ואדיב לכל אחד, בלי קשר למינו, דתו או מגזרו. כולם יודעים שאפשר להתקשר ולהתייעץ עם כספי דואק וקורן ולהיעזר בהם.

צעירים רבים אינם יודעים מה לעשות לאחר שפתחו עסק עצמאי קטן ופתאום מופצצים בניירת ממס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. הם אינם יודעים לאן לפנות. אך אנשי עסקים מנוסים יודעים לאן להפנות צעירים אלה – למשרד רואי חשבון בירושלים כספי דואק קורן ושות.

המשרד ממוקם ברחוב רשב"א 15 בירושלים וכל אחד מוזמן ליצור קשר בטלפון הבא 02-5669399 ולקבוע פגישה.