Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

רואה חשבון בירושלים, כספי דואק וקורן

כספי, דואק  קורן ושות' זהו אחד ממשרדי ראיית החשבון הותיקים בעיר הבירה. כאשר שואלים חבר אם יכול להמליץ על רואה חשבון בירושלים, רוב הסיכויים הם שימליצו לכם על כספי דואק ושות'. הם כל כך מוכרים ואהובים בתחומם שאין מי שלא מכיר אותם, ומי שמכיר תמיד ממליץ.

אנשים לא ממליצים סתם. כאשר השמועה שאתה טוב עוברת מפה לאוזן משמע שהצלחת היטב במה שאתה עושה – כאשר אנשים מגיעים אליך לעזרה כי שמעו שעזרת למישהו אחר שהיה במצבך – כנראה שהצלחת במה שאתה עושה.

כספי,דואק קורן ושות הם לא סתם רואי חשבון בירושלים, מדובר בחברה בגובה העיניים שאפשר לגשת אליהם ולקבל מענה על כל השאלות הכי קשות. מדובר בחבר'ה סבלניים שמבינים שלא כל אחד מתמצא כמוהם בתחום ראיית החשבון והדוחות.

רואה חשבון בירושלים צריך גם להכיר ולהיות קשור לכל האוכלוסיות בעיר, ביו אם זה ערבים, יהודים, דתיים, חילוניים, נשים וגברים. וכספי, דואק ושות' שעובדים בעיר שנים כה רבות יודעים בדיוק איך לגשת לכל לקוח בעדינות ובזהירות.

ראיית חשבון היא מעבר לדוחות, חישובים ויעוצים היא מסתכמת בעזרה לזולת וכאשר עושים בזה עבודה טובה זוכים למשהו שאי אפשר לקנות בכסף – כבוד, גאווה והרגשה טובה.

ובדיוק בזכות זה כספי, דואק ושות' מצליחים כל כך יפה. הם מאמינים במה שהם עושים ויודעים שהדבר שהם עושים עוזר וכתוצאה מכך זה מביא להם הרגשה טובה ומיוחדת שרק מעטים זוכים לחוות בחייהם.