Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

רואה חשבון בירושלים שדואג לאזרח הקטן

 

חברות גדולות מסתדרות יפה מאד עם הנהלת חשבונות משלהן. לכל חברה גדולה יש מחלקה שלמה שמטפלת בענייני הכספים. אך מה עם האזרח הקטן? מה עם העסק הקטן?

ובכן, יש רואה חשבון בירושלים שדואג גם להם. מי מאיתנו לא זקוק מדי פעם ליעוץ והכוונה בנושא מס או עזרה בהגשת הדוח השנתי? התשובה היא כולנו.

כאשר נותן שירות מתמחה באזור מסוים יש לו יתרון גדול על מתחריו. רואה חשבון בירושלים מתמצא היטב בעסקים שמיקומם בעיר וכן במה שקורה בבירה במהלך היום יום. לפיכך, לנותן שירות כזה יהיה קל יותר לשרת אזרח או עסק מקומי מאזור הבירה.

רואה חשבון בירושלים דואג לבעלי מקצוע מכל הסוגים, החל ממסגרים ועד לזבנים.

יש אפילו רואה חשבון בירושלים שדואג לקהל הלקוחות דוברי השפה הרוסית. עולים רבים ממדינות חבר העמים לעתים קרובות מתקשים להבין את השפה וכמובן את הטרמינולוגיה של הנהלת החשבונות. כדי להגיש דוחות עליהם לקבל סיוע מקצועי ולתרגם את הדוחות לעברית.

רואה חשבון אחר בירושלים דווקא מתמחה במתן שירות לדוברי השפה הערבית. ידוע שרבים מהמגזר הערבי אינם דוברים עברית ואלה שכן דוברים לא תמיד יודעים לקרוא או לכתוב בשפה. למרות שיש דוחות שניתן להגיש גם בשפה הערבית, מרבית הניירת נעשית בעברית ולכן כה חשוב שרואה חשבון מוסמך יסייע בנושא.

קהל נוסף שיזדקק לרואה חשבון בירושלים הם העולים מארה"ב. לאחרונה יש גל גדול של עולים חדשים מארצות הברית וקנדה. מרביתם לא דוברי עברית וזקוקים גם כן לסיוע בכל הקשור ליעוץ בענייני מס והגשת דוחות.

אין ספק שלהיות רואה חשבון בירושלים זו משימה לא קלה בכלל, אבל בסוף היום האנשים שעוסקים בראיית חשבון בעיר עושים את מלאכת הקודש, מכיוון שהם עוזרים להמון אנשים שלא תמיד יכולים להיעזר בנותני השירות הממשלתיים.