Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

משרד רואה חשבון בירושלים – סיוע עם הצהרת הון

כספי דואק קורן הוא משרד רואה חשבון בירושלים שנחשב לאחד המקצועיים והמובילים באזור הבירה. בעלי מוניטין, ידע רב, יחסי אנוש מעולים ומשרד מרווח ונעים.

בין שלל השירותים שהמשרד מספק ניתן גם למצוא את שירות העזרה בהגשת הצהרת ההון למס הכנסה בסוף שנה.

הצהרת הון לא מבקשים כל שנה ולא מבקשים מכל אחד. לעתים קרובות מס הכנסה חושבים שאתם מרוויחים מיליונים ורוצים לראות מה הייתה היתרה שלכם לשנת המס הקודמת. כמו כן, הם רוצים לראות שהסכומים תואמים את הדוח השנתי הגדול שהגשתם בסוף אותה השנה.

הצהרת הון בודקת אם יש לכם נכסים כמו בית, רכב או אפילו מטוס. מס הכנסה רוצה לדעת בדיוק מה יש לכם. ברוב המקרים להגיש הצהרת הון לבד זו טעות ענקית שיכולה לעלות לכם ביוקר – טעות אחת ואי תיאום קטן ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם קנסות אדירים ואפילו הוצאה לפועל.

בכספי קואק קורן ושות' עוזרים לאלפי עסקים מדי שנה להגיש את הצהרות ההון הללו ומוודאים שיש בידם את כל הפרטים הקטנים הדרושים לכל מילוי ההצהרה המדוברת.

בין אם מדובר בעסקים קטנים, גדולים, מוסדות או חברות בע"מ, מומלץ לכל אחד לתת לרואה חשבון שלו לעשות את הצהרת ההון. גם אם אין לכם רואה חשבון ובדרך כלל אתם עושים הכל לבד, מומלץ מאד להיעזר ברואה חשבון דווקא בהגשת הצהרת ההון מכיוון שהטעויות כאן יעלו לכם הכי הרבה מכל טעות אחרת אפשרית.

אז גם אתם הסתבכתם עם הצהרת ההון ואינכם יודעים מה לעשות? פנו למשרד רואה חשבון בירושלים כספי דואק קורן ושות' במספר 02-5666657 ואנו נעמוד לשירותכם.