Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
 

רואה חשבון בירושלים – יעוץ פיננסי מקצועי

רואה חשבון בירושלים

כספי דואק קורן ושות' הם משרד רואה חשבון בירושלים ותיק ומנוסה שנותן פתרונות למוסדות, עסקים ואנשים פרטיים. במשרד זה, אדיבות, אחראיות ומקצועיות זה שם המשחק.

יעוץ פיננסי

זה לא סוד שלא כל אחד הוא גאון פיננסי. בדיוק מסיבה זו תכנונים פיננסיים זקוקים לאנשי מקצוע. רואה חשבון בירושלים כספי דואק קורן ושות' הם מומחים ביעוץ פיננסי ובניית תוכניות עסקיות מאפס.

זה ידוע היטב שתוכנית עסקית טובה יכולה להפוך איש עסקים ממוצע למצליח, אולם תוכנית עסקית רעה עלולה לגרום לאיש עסקים מהמצליחים ביותר לפשוט רגל. בדיוק מסיבה זו כה חשוב לקבל יעוץ מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים בכל הקשור להקמת עסק ולתכנון תוכנית עסקית התחלתית. במשרד רואי חשבון בירושלים כספי דואק, קורן ושות' ינתבו את הכישורים שלכם לכיוונים הנכונים עם תוכנית עסקית ופיננסית שתתאים לכם, בזכותה תוכלו להוציא לפועל תזרים אשראי ומזומנים מתאים שיספיק לבניית הקרקע לעסק מצליח, מבלי להוציא אגורה אחת יותר מדיי או לבזבז על פריטים מיותרים. רואי חשבון בירושלים כספי, דואק, קורן ושות' ילוו כל צעד שלכם בהקמת העסק, בתכנון הפיננסי ויתנו לכם את היעוץ הנכון להצלחה בטוחה של העסק לשנים רבות!

כספי דואק קורן ושות'

משרד רואי חשבון כספי דואק קורן ושות' הינו משרד מוביל בתחום ראיית החשבון שנמצא ברחוב השרב"א 15 בירושלים. במשרד ישנם 9 רואי חשבון מנוסים וותיקים שנותנים שירותים בכל הקשור לראיית חשבון, יעוץ פיננסי ועסקי, ביקורת פנים, הנהלת חשבונות, ליווי עסקים ושירותים למוסדות ללא רווח.

אז למה אתם מחכים? התקשרו למשרד כבר עכשיו! בטלפון – 02-5669399